Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: [7] 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 65
  Alena Bartošová:

  V salonku Vaší restaurace proběhla oslava narozenin mého manžela. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice příjemnou atmosféru, obsluhu, chování personálu a chutné a vkusně upravené jídlo.
  Jako bonus navíc jsem ocenila, když pan číšník z vlastní iniciativy donesl pro naše malá, trochu se nudící vnoučata, dětský koberec a krabice s hračkami.
  Můžeme jen doporučit.

 2. 64
  Jana:

  Velice nepříjemná obsluha.

 3. 63
  Nunvářoci:

  Chtěly bychom moc poděkovat všem zaměstnancům Majáku, přichystaly jste nám výbornou hostinu a udělaly nám náš svatební den krásným. Osluha příjemná, jídlo skvělé,výzdoba nádherná, můžeme jen a jen doporučit .

 4. 62
  Boucníková Hana:

  Tuto sobotu jsme měli rodinnou sešlost, náš vnouček byl vítán občánkem Svitav, oběd jsme si rezervovali v restauraci Maják. Všechno dopadlo k velké spokojenosti, vybrali jsme si jídlo z víkendového menu, všichni si chválili grilovaná jídla připravená kuchařem, rovněž obsluha pani Janou a panem Lubošem byla bezchybná. Ještě jednou děkuji, Boucníková Hana 2017-06-03.

 5. 61
  Evca:

  Ve čtvrtek jsme navštívili Vaši restauraci na rodinou večeři byly jsme velice spokojeni,děkujeme za příjemný přístup servírce Janě a za chutnou večeři kuchaři Lukášovi.Rádi se k Vám vrátíme

Strana: [7] 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: