Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: « 8 7 6 5 4 [3] 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 30
  Aleš:

  Dobrý den
  V této restauraci jsem byl tolikrát moc se mi tu líbí.Jídlo mi vždy velmi chutnalo.Jinak co tu čtu o obsluze bowlingu tak se nestačím divit.Obsluha bowlingu je velmi příjemná,usměvá a hlavně vstřícná ke každemu hostovi.Obsluha nápojů a jídel je také moc příjemná.Takže nechápu co se lidem na této restauraci nelíbí a kofolu bych podle mého názoru ani nezaváděl není ani trošku dobrá.Jinak přeji restauraci co nejvíce stálých a spokojených hostů a hostům ještě příjemně strávené chvíle při každé další návštěvě.

 2. 29
  Tomáš:

  Dobrý den,
  restauraci navštěvuji pravidelně od jejího otevření a se všemi službami, které nabízí jsem nad míru spokojen. Komentáře sleduji pravidelně a tři poslední mě nenechávají chladným. Obsluha bowlingu je velice ochotná a příjemná, proto mi tyto komentáře nedávájí spát. Přijde mi, že je to výtvor jedné nebo více zaujatých osob. Musím souhlasit s výrazem náš zákazník, náš pán, ale pokud se někdo neumí chovat v míře slušného chování, tak se nedivím, že obsluha reaguje arogatně a neochotně.
  Podle mého názoru může být majitel rád, že se o jeho restauraci stará spolehlivý a kvalitní personál.
  Do budoucna přeji restauraci spoustu spokojených zákazníků :).

 3. 28
  Jana a Pepa:

  Dobry den,interier super,ale ta slečna nebo paní,co obsluhuje drahu bowlingu,je velice neprijemna a arogatni a tim jejim jednaní odrazuje Vase zakazniky.Vy se asi neridite heslem,NAS ZAKAZNIK,NAS PAN!! Jsme moc sklamany a na dalsi navstevu se opravdu do budoucna nechystame!!!!

 4. 27
  Petr:

  Dobrý den–Mám takový pocit,že ta paní která obsluhuje dráhu bowlingu,tak chce,aby vaši hosté začli zase chodit jinam.Je velice nepříjemná a arogantní.Super dojem z prostředí,sřídá zklamání.Moc mi to mrzí a dokud to bude fungovat tímto zpusobem–nebudu vás navtěvovat ja,ani mé přatelé.Škoda

 5. 26
  Michal:

  zdravím tak já teda musím říct že dráha super,výběr z koulí super,ale neochotná a arogantní obsluha.Ta slečna nebo paní co obsluhuje dráhu by se měla nad sebou zamyslet.Máte zaplaceno do osmi a za pět osm vás vyhazujou od dráhy a čekání na nápoje tak to byl mazec po půl hodině za vámi někdo dojde to je super.

 6. 25
  Tomáš:

  No sláva. Krásná, nezačuzená restaurace, profesionální, rychlá a ochotná obsluha, vřele všem doporučuji.
  Díky.

 7. 24
  haetrick:

  souhlasím z názorem, že takto dobré jídlo jsem dlouho v restauraci neměl. LALA JE FAMOSNÍ GENIUS

 8. 23
  host:

  Lála není kuchař,Lála to je bůh!!!!!!!!!!!!!

 9. 22
  Denisa:

  Dobrý večer, dnes jsme u Vás byli na bowlingu, byli jsme spokojeni, ale vedle nás hrála rodinka s dvěma dětma, děti hráli s koulí č.6, která tam byla jen jedna, asi po půl hodině přišly další dvě rodiny s dětma a přetáhli si tu jedinou šestku k sobě, tzn. že ty děti tahaly těžké koule s číslama 8 a 9, což na ně bylo příliš těžké, myslím, že těch lehčích koulí by tam mělo být víc, hlavně kvůli těm dětem. Jinak jídlo nám donesli docela rychle, byli jsme spokojení a rádi se budeme vracet.

 10. 21
  David:

  Dobrý den.
  I já se rozdělím se svými dojmy z návštěvy Vaší restaurace. Byl jsem zde se svojí přítelkyní na večeři a velice se nám tu líbilo. Krásné prostředí, pohodlné posezení u akvária, příjemná obsluha, rychle připravené a velice chutné jídlo. Jediné, co bych vytkl této restauraci je, že netočí Kofolu. :( Troufám si tvrdit, že nejsem sám, kdo by si zde tento velice oblíbený nápoj dal. … Do budoucna přeji restauraci Maják co nejvíce stálých a spokojených hostů a hostům příjemně strávené chvíle.

Strana: « 8 7 6 5 4 [3] 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: