Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: « 8 7 6 [5] 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 50
  Lenka:

  Dobry den,
  nahodou jsem se dostala na vase web.stranky. Jiz pred 2mi lety jsem se chtela na Vasi knihu hostu podivat - kvuli jistemu postrehu. Absolutne nerozumim tomu, kdyz si objedname veceri pro 2 osoby, desert, piti a dzus pro dite, nemuze byt dzus zreden vodou z kohoutku… Nezahlcuji sve dite ani nadbytecnymi cukry ani mineraly. Jiz dva roky jsme u Vas nebyli a pravdepodobne ani uz neprijdeme a davame prednost restauracim v SY, kde dzus zreden vodou neni problemem a verte, ze to neni krom Vas nikde.

 2. 49
  Miroslava:

  Zatím jsem byla zvyklá, že v každé restauraci se snaží svým hostům vyjít vstříc.V restauraci Maják jsem však narazila! Moje malá vnučka si přála k obědu maso s bramborovou kašičkou. Na jídelním lístku nabízela tato restaurace v kolonce Dětská jídla – bramborovou kaši a kuřecí řízek, brambory a kuřecí medailonky atd. Protože vnučka měla předešlý den k obědu řízek, objednala jsem pro ni kuřecí medailonky a prosila jsem obsluhujícího, zda by nezaměnil brambory za bramborovou kaši, jak si vnučka přála. Obsluhující číšník zabrblal něco v tom smyslu, že zaplatím brambory. Souhlasila jsem, neboť jsem si myslela, že brambory stojí víc a tudíž tu cenu doplatím. Při závěrečném vyúčtování jsem však musela zaplatit brambory i bramborovou kaši. Ohradila jsem se, bylo mi však číšníkem a následně i zřejmě paní provozní sděleno, že jsem na to byla upozorněna a zaplatit to musím. Ano, byla jsem upozorněna, to jsem nepopírala, ale naprosto tento krok nechápu a ještě nikdy jsem se s tímto nesetkala. V každé normální restauraci si vždy mohu říci, jakou přílohu si přeji, pokud nabízejí v jídelním lístku jinou, odečtou mi její cenu a započítají cenu té přílohy, kterou si přeji. Jen asi na Majáku se nesnaží vyjít svým návštěvníkům vstříc. Byla jsem tak ohromená, že až cestou domů mě napadlo, že mi ty brambory, které jsem musela zaplatit navíc, měli hezky zabalit do papíru. No nic, to jen aby jste věděli,že na Majáku si nesmíte vybírat a budete hezky papkat to, co vám nadiktují!

 3. 48
  Hana Marková:

  Několikrát jsme navštívili vaši restauraci při pobytu ve Svitavách. Vždy jsme zde spokojeni s jídlem i s obsluhou. Jediná věc mě zde zaráží - žádala jsem číšníka o sklenici vody z vodovodu, odpověděl mi, že ve vaší restauraci se voda nepodává. Ze zdravotních důvodů nemohu pít mineráku, takže mi celý večer chyběla voda. Ve všech jiných restauracích mi vždy na požádání vodu donesou. Je to pro vás tak velký problém? Přeji vám ve vašem podnikání hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků. Hana Marková

 4. 47
  Majak:

  Poslední komentář byl z důvodu použití vulgarismu odstraněn.

 5. 46
  Kudla:

  Včera jsem navštívil bowling ve vaší restauraci. Nelze nic vytknout, snad jen by se měli někteří hosté upozornit, že házet koulí až někam skoro do prostřed dráhy rozhodně dráze neprospěje.

 6. 45
  Fitcentrum Maják:

  Dobrý den,
  na otázku, zda je mají všude ve větších městech, Vám bohužel odpovědět nedokážeme. Informace o tom, že používáme škodlivé trubice se nezakládají na pravdě. Používáme v soláriu trubice, které splňují evropskou normu 0,3W/m2. Certifikát EU je k nahlédnutí přímo ve Fitcentru Maják nebo na webových stránkách firmy Megasun.

 7. 44
  Romca:

  Chtěla bych se zeptat proč ve Vašem soláriu používáte škodlivé trubice a nepoužíváte trubice které jsou schváleny.Všude ve větších městech je mají?

 8. 43
  hany:

  Potvrdite mi informaci, že se fitness bude brzy zavírat, že nájemné 30 tis/ mesíc pronajímatel neutahne? To znamena, že uz si nemam kupovat permanntku? uz mate noveho provozovatele?

 9. 42
  MAJÁK:

  ano, na Majáku se opravdu hraje mezifiremní soutěž, do které je zapojeno 21 firem a začala začátkem května. Rádi bychom vytvořili novou tradici pro odreagování se po práci a pro pobavení, ne ve stylu ligové soutěže. Webové stránky zatím nejsou, ale pokud se též chcete zapojit nebo pro bližší info volejte 733 458 408.

 10. 41
  Dave:

  Prý se na majáku hraje nějaká bowlingová podniková liga??? Je nějaké bližsí info?? Web nebo tak něco??

Strana: « 8 7 6 [5] 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: