Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: « 8 [7] 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 70
  Alena:

  Krásně strávený sobotní den s přáteli na bowlingu, milá a ochotná obsluha, jídlo velmi dobré. Vřele doporučuji.

 2. 69
  Sedláčková Hana:

  Dobrý den, v sobotu 13.4.2019 jsme slavili tatínkovo životní jubileum.Touto cestou bych ráda poděkovala za skvělou přípravu salonku,oběda,rautu a obsluhu. Jste skvělý tým.Ještě jednou velké díky Sedláčková Hana

 3. 68
  Majak:

  Dobrý den, paní Kašková,
  děkujeme za Váš projevený zájem o uspořádání akce v restauraci Maják. Pokud je Vaše poptávka stále aktuální, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle 777 919199 nebo 461 321321 pro bližší informace.
  S přáním krásného dne
  Restaurace a bowling Maják

 4. 67
  Tereza Kašková:

  Dobrý den, plánuji uspořádat pro své kolegy vánoční večírek v termínu 13.12.2018 v celkovém počtu cca 50 osob. V případě, že máte tento termín volný, mohla bych poprosit o vypracování cenové nabídky večera. Rádi bychom večeři, raut a samozřejmě bowling pro zpestření večera :) Děkuji moc Kašková Tereza

 5. 66
  Jiri:

  chtel bych se zeptat je mozne hrat bowling dnes o 2 do rana
  Dekuji

 6. 65
  Alena Bartošová:

  V salonku Vaší restaurace proběhla oslava narozenin mého manžela. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice příjemnou atmosféru, obsluhu, chování personálu a chutné a vkusně upravené jídlo.
  Jako bonus navíc jsem ocenila, když pan číšník z vlastní iniciativy donesl pro naše malá, trochu se nudící vnoučata, dětský koberec a krabice s hračkami.
  Můžeme jen doporučit.

 7. 64
  Jana:

  Velice nepříjemná obsluha.

 8. 63
  Nunvářoci:

  Chtěly bychom moc poděkovat všem zaměstnancům Majáku, přichystaly jste nám výbornou hostinu a udělaly nám náš svatební den krásným. Osluha příjemná, jídlo skvělé,výzdoba nádherná, můžeme jen a jen doporučit .

 9. 62
  Boucníková Hana:

  Tuto sobotu jsme měli rodinnou sešlost, náš vnouček byl vítán občánkem Svitav, oběd jsme si rezervovali v restauraci Maják. Všechno dopadlo k velké spokojenosti, vybrali jsme si jídlo z víkendového menu, všichni si chválili grilovaná jídla připravená kuchařem, rovněž obsluha pani Janou a panem Lubošem byla bezchybná. Ještě jednou děkuji, Boucníková Hana 2017-06-03.

 10. 61
  Evca:

  Ve čtvrtek jsme navštívili Vaši restauraci na rodinou večeři byly jsme velice spokojeni,děkujeme za příjemný přístup servírce Janě a za chutnou večeři kuchaři Lukášovi.Rádi se k Vám vrátíme

Strana: « 8 [7] 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: