Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: [8] 7 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 73
  Zdeněk KUDRNA:

  Dobrý den. Včera 7.10.2023 jsme u vás měli rodinnou oslavu. Bylo nás 12, hráli jsme bowling, měli jsme výborné jídlo, ale hlavně nás obsluhoval opravdu úžasný personál. Hlavně profesionální pan číšník, který vše zvládal s nadhledem, v klidu a s úsměvem, i když tam bylo plno a nejméně další 2 větší akce. I další servírky, některé asi brigádnice, byly milé, vstřícné a vše zvládaly k naší spokojenosti. Moc všem děkujeme. Jsme z Ústí n.O., kde bowling zrušily, tak jsme už podruhé byly v tomto podniku a byli jsme po všech stránkách spokojeni a vřele všem doporučujeme. Rodina Kudrnova

 2. 72
  Imrišová Ivana:

  Dobrý den,

  obracím se na Vás s prosbou. Chtěla bych se zeptat, jaké druhy zeleninových salátů je možné si u Vás objednat jako hlavní chod v době oběda či večeře. Ze zdravotních důvodů bych měla zájem jen o saláty zeleninové (s rajčaty, okurkami, salátem, paprikami) a se zdravou zálivkou (lékař mě varoval před dresinky a nezdravými zálivkami). Předem děkuji za odpověď.

  S pozdravem

  Imrišová Ivana

 3. 71
  Monika Budínská:

  12.9.2020 jsme měli svatební hostinu u vás a byli jsme velice spokojeni.Všechna jídla výborná,polévka s knedlíčky také.Personál milý a vstřícný a moc bych chtěla všem poděkovat zvlášť paní která s velkou ochotou se mnou vše vyřídila.Byla jsem mile překvapená zvlášť po jednání v restauraci Astra.Tam se k nám zachovali hnusně a bylo vidět že jim nejde o hosty ale především jak na lidech vydělat a jak jim svatební den znechutit.Pokud chcete mít vaši jakoukoliv oslavu bezchybnou zvolte jedine restauraci Maják kde budete mít všechno tak jak si přejete a ještě budete mit kolem sebe milý personál.Já dávám 100% a je to pro mě Top restaurace????

Strana: [8] 7 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: