Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: [7] 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 69
  cynthianav:

  Welcome Everyone
  Thanks for checking out my academic writing page . My name is Cynthia Nava.
  I have worked a long time in this niche. My aptitude for writing started at a young age. I wrote short stories as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
  This early tryst into news reporting eventually led me to academic writing. There is plenty of work for skilled writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing.
  Reach out for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

  Academic Writer – Cynthia – Weuniteconference Team

 2. 68
  Majak:

  Dobrý den, paní Kašková,
  děkujeme za Váš projevený zájem o uspořádání akce v restauraci Maják. Pokud je Vaše poptávka stále aktuální, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle 777 919199 nebo 461 321321 pro bližší informace.
  S přáním krásného dne
  Restaurace a bowling Maják

 3. 67
  Tereza Kašková:

  Dobrý den, plánuji uspořádat pro své kolegy vánoční večírek v termínu 13.12.2018 v celkovém počtu cca 50 osob. V případě, že máte tento termín volný, mohla bych poprosit o vypracování cenové nabídky večera. Rádi bychom večeři, raut a samozřejmě bowling pro zpestření večera :) Děkuji moc Kašková Tereza

 4. 66
  Jiri:

  chtel bych se zeptat je mozne hrat bowling dnes o 2 do rana
  Dekuji

 5. 65
  Alena Bartošová:

  V salonku Vaší restaurace proběhla oslava narozenin mého manžela. Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice příjemnou atmosféru, obsluhu, chování personálu a chutné a vkusně upravené jídlo.
  Jako bonus navíc jsem ocenila, když pan číšník z vlastní iniciativy donesl pro naše malá, trochu se nudící vnoučata, dětský koberec a krabice s hračkami.
  Můžeme jen doporučit.

 6. 64
  Jana:

  Velice nepříjemná obsluha.

 7. 63
  Nunvářoci:

  Chtěly bychom moc poděkovat všem zaměstnancům Majáku, přichystaly jste nám výbornou hostinu a udělaly nám náš svatební den krásným. Osluha příjemná, jídlo skvělé,výzdoba nádherná, můžeme jen a jen doporučit .

 8. 62
  Boucníková Hana:

  Tuto sobotu jsme měli rodinnou sešlost, náš vnouček byl vítán občánkem Svitav, oběd jsme si rezervovali v restauraci Maják. Všechno dopadlo k velké spokojenosti, vybrali jsme si jídlo z víkendového menu, všichni si chválili grilovaná jídla připravená kuchařem, rovněž obsluha pani Janou a panem Lubošem byla bezchybná. Ještě jednou děkuji, Boucníková Hana 2017-06-03.

 9. 61
  Evca:

  Ve čtvrtek jsme navštívili Vaši restauraci na rodinou večeři byly jsme velice spokojeni,děkujeme za příjemný přístup servírce Janě a za chutnou večeři kuchaři Lukášovi.Rádi se k Vám vrátíme

Strana: [7] 6 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: