Kniha hostů

Zde můžete zanechávat vaše připomínky a žádosti.

Děkujeme za všechny smysluplné komentáře naší práce!

Vaše komentáře:

Strana: « 8 7 [6] 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

 1. 60
  Líba K.:

  Včera jsme s rodinou navštívili Vaši restauraci, kde jako v jedné z mála restaurací byla na Silvestra možnost obědu. Byli jsme mile překvapeni, jak útulným a čistým prostředím, tak přístupem zaměstnanců, především servírky paní Jany. Bylo nás dvanáct a každý si k jídlu vybral různé druhy pokrmů.
  Všichni jsme s jídlem byli nadmíru spokojeni, za což patří velká pochvala kuchaři Lukášovi.
  Vaši restauraci mohu doporučit. Až budeme opět něco oslavovat, rádi se k Vám vrátíme. Líba.

 2. 59
  anonym:

  Dobrý den,už několikrát po sobě jsme byli na bowlingu a jidle,protože se nám líbí prostředí :) pokaždé jsme měli směnu Adéla,dvě další slečny/paní a Patrik … Slečny/paní v pořádku příjemné,vstřícné … Slečna/paní Adéla ale však ne ! Arogantní !! Dokonce si dovolila otevřít HUBU na mého otce,že je opilý ať zaplatí a jde(neříkám,že nebyl !) Takhle by se obsluha k hostům chovat nemela .! Vím,že to nikdo nečte ale stejnak kdyby náhodou … Promluvte si sní o jejím chování k zakaznikovi … Nejsem první ani poslední co si na ní stěžuje .. bylo tomu tak i na astre ;)

 3. 58
  Ivan Břečka:

  4.12.2014 - firemní akce - bowling s večeří - akce bezva, obsluha skvělá a vstřícná, zastřelil bych kuchaře - to co nám přinesli a mělo být panenka s parmskou šunkou bylo nejhorší jídlo za poslední 2 roky, co jsem kde v restauraci dostal, maso tvrdé, přesolené, po smrti. Kdo sem jde na bowling, ať si dá jídlo předem jinde. Nebyl jsem sám, kdo měl maso po smrti a gumové. Nedoporučuji zdejší kuchyni ani úhlavnímu nepříteli.

 4. 57
  Jakub Rezanina:

  Dobrý den, Vaši restauraci často a rádi navstevujeme. To se ovsem nedá říct o Vašich webových stránkach. Postrádám aktuálnost. S pozdravem Rezanina.

 5. 56
  Libor:

  Připojuju se ke kritice na nesmyslný údajný příkaz majitele restaurace nepodávat kohoutkovou vodu k jakémukoliv účelu (ke kávě, jídlu či na rozředění džusu) Pan majitel zřejmě nejezdí po ČR ani po světě, aby zjistil, že je to běžné v podnicích nižší i vyšší “třídy”. Tento přístup má jediný následek, a to odrazování zákazníků. Nápis na stánku restaurace na pivních slavnostech na náměstí “Dnes akce: kohoutková voda z Majáku zdarma” byl snad myšlen jako vtip, ale je to jen smutná realita absurdního nařízení. Jen tak dál, je jen otázka času, kdy k vám z tohoto důvodu přestanou chodit další hosté, tak jako já a z mého okolí spousta dalších… Nechte si “vaši” kohoutkovou vodu, v jiných restauracích ji mají dost a nemají s tím problém ji donést v karafě s citronem nebo jinak podle přání hosta. Zamyslete se, jestli je pro vás víc pověst restaurace a nebo zisk za pár prodaných vod z donucení…

 6. 55
  Standa:

  K tématu kohoutkové vody:

  Na rozdíl od Francie (kde je zákonná povinnost podávat ´kohoutkovou´ vodu k jídlu zdarma, nikoli však ke kávě) v Česku obdobný zákon neexistuje.
  Je pak na provozovateli, zda si související náklady započte např. do ceny jídla
  Takže VYNUTIT si v ČR podání ´kohoutkové´ vody (a teď neřeším zda zadarmo či za peníze) nelze !
  Ovšem případná argumentace, že podávání ´kohoutkové´ vody je zakázané z hygienických důvodů je nesmysl, žádný takový předpis neexistuje…, ´předpisem´ ale může být rozhodnutí majitele restaurace, který se prostě jen rozhodne, že vodu podávat nebude a NIC s tím nezmůžete.
  Úplně jiné téma je, jaké pohnutky vedou provozovatele restaurací k těmto (negativním) rozhodnutím… !!!!

 7. 54
  Alenka:

  Dobrý den,
  vaši restauraci navštěvuji docela často, prostředí je velmi příjemné, obsluha také, ale musím se připojit ke stížnostem ohledně podávání “kohoutkové” vody či nemožnosti si obyčejnou vodou naředit džus, a to ani za úhradu (náklady na vodu, obsluhu, umývání…). Každému zdravotní důvody neodovolují konzumaci alkoholu, slazených nápojů či minerálek. Jak jsem zaznamenala reakce v mém okolí, velmi to váš podnik poškozuje a potenciální zákazníky odrazuje, což je velká škoda. Věřím, že majitel podniku ve jménu zdravého rozumu přehodnotí svůj postoj k točené vodě a vyjde svým zákazníkům vstříc …. což ho posune mezi nejlépe hodnocené podniky ve městě. Prosím nezklamte!

 8. 53
  Miluše:

  Dobrý den
  V pátek jsme byli v této restauraci,co se týká bowlingu tak to je vše v pořádku, ale jak jsme si chtěli objednat kohoutkovou vodu , už nastal problém, v kterékoliv restauraci Vám vodu dají bez problému třeba 1 Kč za 1Dcl, ale zde to pan vedoucí zakázal.
  Ve světě je to zcela běžné , objednali jsme si kávu, na lístku bylo psáno s vodou, ale to jsme nedostali nic, když jsme požádali o další vodu kohoutkovou , nebo tedy rozlévanou, dostali jsme perlivou, nevím ale nám z kohoutku perlivá neteče. Byli jsme v této restauraci asi před rokem a měli jsme stejný problém, je vidět že se nic nezměnilo. A co se týká jídla nemůžu říct že by bylo nějaké extra, nebo špatné asi tak průměr, bohužel lístek s vyúčtováním jsme si zkontrolovali až doma a byli jsme opravdu překvapeni. Byli jsme 4 objednali jsme si 3x hranolky a 1x krokety na lístku byly krokety 2x, s tatarkou to bylo podobné, objednali jsme si 4x, bohužel jsem dostali 3, ale na lístku jich bylo 5. Celkem 60Kč. Zda se tady něco změní se pravděpodobně nedozvíme, protože do této jak někteří píšou luxusní restaurace , kde Vám účtují co nedají a co si přejete je tam zakázané už nikdy na příjemné posezení nepůjdeme!!!!!!!

 9. 52
  Kvapil M.:

  Dobrý den,

  rád bych vám nabídl zánovní solárium Helios. PC: 70000 Kč nyní 19000 Kč. V případě zájmu zašlu foto emailem.

  Děkuji
  Kvapil M.

 10. 51
  Nespokojeny zákazník:

  Posilovna Maják: prosím Vás můžete mi rozumně vysvětlit proč máte tak otřesnou otevírací dobu posilovny? To není obchod a nezlobte se na mě, ale pauzy na oběd v posilovně? Jeďte se podívat do posiloven v Brně, v Praze či jiném větším městě. O víkendu, kdy si půjdou lidi rádi zacvičit máte otevřeno od 16 hodin? To už to rovnou můžete zabalit. Normální otevíračky fitek jsou Po - Pá od 8 do 19 hodin So - Ne od 10 do 19. To jsou taková normální fitka. Pak jsou fitka, která si své zákazníky hýčkají a mají Po-Pá od 8 do 22 a SO - Ne od 9 do 21 hodin. Možná jsou u Vás pauzy na oběd proto, aby si majitel fitka mohl zajít zacvičit v klidu do prázdné posilky. V tom případě ať si to nechá pro sebe a zavře to uplně. Jste fitko jak někde vesnici, jak otevíračkou, tak tím, jak si tam po sobě ostatní uklízí (spíše teda neuklízí) atd. Opravdu doporučuju si udělat výlet do Brna do nějakýho slušnýho fitka a podívat se, jak se to MÁ dělat.

Strana: « 8 7 [6] 5 4 3 2 1 » zobrazit všechny vzkazy

Zde můžete vložit svůj komentář: